Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-11 14:38:45

Zagraj w siatkówkę w Porcie Łódź

2017-09-16 Port Łódź, Łódź

Port Łódź poszerza rekreacyjną ofertę swojego Centrum. W najbliższy weekend (16 – 17 września) udostępnione...

Cena biletu: brak informacji

Port Łódź poszerza rekreacyjną ofertę swojego Centrum. W najbliższy weekend (16 – 17 września) udostępnione zostanie bezpłatne boisko do siatkówki plażowej. Boisko zlokalizowane jest na tyłach Portu Łódź i będzie stanowić uzupełnienie czynnej od blisko dwóch lat zewnętrznej siłowni. Z okazji otwarcia boiska w weekend odbędą się również turnieje pokazowe.
Boisko to inicjatywa Portu Łódź podjęta z myślą o lokalnej społeczności oraz wszystkich miłośnikach piłki siatkowej. Do korzystania z boiska, Centrum zaprasza osoby prywatne, a także szkoły w ramach zajęć dla uczniów z WF-u oraz grupy i kółka sportowe. Gra w popularną „siatkę” staje się coraz popularniejsza zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jest to okazja, by spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.

W weekend na boisku w Porcie Łódź odbędą się pierwsze turnieje – turniej chłopców i amatorski turniej kobiet. W sobotę w godzinach 15-18 swoje umiejętności sportowe zaprezentują młodzi zawodnicy ze szkół podstawowych. Turniej zorganizuje Miejski Szkolny Związek Sportowy. Z kolei w niedzielę, w tych samych godzinach, będzie można kibicować amatorskim zawodniczkom, a turniej organizować będzie Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

Z boiska do gry w siatkówkę plażową można korzystać bezpłatnie. Strefa zlokalizowana jest na zewnętrznych terenach Portu Łódź, od strony sklepu IKEA.

Miejsce wydarzenia

Logo: Port Łódź

Port Łódź

ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus