Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-10 22:54:47

URBANATOR DAYS 2017

2017-09-1219:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilety!

Cena biletu: 60.0 PLN

początek koncertu: godz. 19:00 (12 września)
BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:
Posiadaczom Karty Klubu WytwórniaPosiadaczom Karty Selgros PartnerPosiadaczom Elektronicznej Migawki MPKPosiadaczom Karty Młodzi w Łodzi
Michał Urbaniak zaprasza na XI edycję Urbanator Days. Zapraszamy do Wytwórni 11 i 12 września na dwudniowe święto muzyki.
Pomysłodawcą i organizatorem URBANATOR DAYS jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor i Honorowy Obywatel Łodzi, który już po raz jedenasty organizuje unikalne w światowej skali wydarzenie. Ideą są warsztaty pod okiem wybitnych artystów światowej sceny muzycznej skierowane do utalentowanych, młodych wokalistów, jazzmanów, hiphopowców i pasjonatów muzyki.
Jeśli grasz, tworzysz muzykę i kochasz to co robisz – zarejestruj się i przyjdź celebrować to muzyczne święto. Wszyscy zainteresowani udziałem w Urbanator Days proszeni są o wysyłanie swojego zgłoszenia za pomocą formularza poniżej. Warsztaty są BEZPŁATNE.
Michał Urbaniak, Femi Temowo, Troy Miller czy Andy Ninvalle – to gwiazdy, które przyjadą na tegoroczną edycję Urbanator Days. Na jednej scenie obok uznanych osobowości jazzu, rapu czy soulu staną najzdolniejsi młodzi muzycy, by wspólnie zagrać jam session.
Zapisy i szczegóły na stronie:UrbanatorDays.pl/
Zamów bilet juz teraz na Biletomat.pl!

Michał Urbaniak, Femi Temowo, Troy Miller, Andy Ninvalle

Miejsce wydarzenia

Logo: Klub Wytwórnia

Klub Wytwórnia

ul. Łąkowa 28
90-554 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus