Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-07 15:51:35

Mieszkanie Na 18-tkę W Tulipanie

2017-09-0809:00 — 2017-09-30 Centrum Handlowe Tulipan, Łódź

Centrum Handlowe Tulipan obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji od 8 do 30 września trwać będzie loteria, w której można wygrać… mieszkanie na Nowym Złotnie.

Cena biletu: brak informacji

Centrum Handlowe Tulipan zostało otwarte w 1999 r. Z okazji wyjątkowej, osiemnastej rocznicy funkcjonowania na rynku łódzkich galerii handlowych, Tulipan zaprasza swoich klientów do udziału w loterii, w której można wygrać niecodzienną nagrodę - prawie 35-metrowe mieszkanie. Do udziału w zabawie można zgłaszać się od 8 do 30 września.

Aby wziąć udział w urodzinowej loterii, wystarczy być osobą pełnoletnią, zrobić zakupy za minimum 50 złotych w sklepach w Tulipanie. Do wymaganej kwoty mogą sumować się maksymalnie dwa paragony z jednego dnia. Trzeba pamiętać o zastrzeżeniu, iż w przypadku łączenia dwóch dowodów zakupu - przynajmniej jeden paragon musi pochodzić z punktu handlowo – usługowego innego niż hipermarket Auchan. Jeśli jednak dokonano zakupu w hipermarkecie Auchan za wymaganą kwotę min. 50 złotych, wówczas należy dodatkowo okazać drugi dowód zakupu pochodzący z innego punktu handlowo-usługowego niż hipermarket Auchan. Paragony klienci muszą zarejestrować w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w strefie restauracyjnej; następnie odebrać, wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Punkt Obsługi Loterii czynny jest od dnia 08.09 do 30.09 w godzinach otwarcia galerii handlowej Centrum; natomiast w dniu 30.09.2017 roku wydawanie kuponów prowadzone będzie do godz. 15:45. Tego dnia zakupy promocyjne muszą zostać wykonane do godziny 15:30. Urna zostanie zamknięta o 15.55. Warto zapoznać się z regulaminem loterii, który dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze dyrekcji Centrum.


30 września o godzinie 16:00 w losowaniu zostanie wyłoniony szczęśliwy zwycięzca, który otrzyma mieszkanie na łódzkim Nowym Złotnie. Warto pamiętać, że na finał loterii należy stawić się osobiście, z dokumentem tożsamości oraz dowodami zakupu zarejestrowanymi w loterii..

Dodatkowymi nagrodami dla zwycięzcy mieszkania jest bon o wartości 2000 złotych do wykorzystania w sklepie Komfort na terenie Centrum Handlowego Tulipan oraz karta podarunkowa o wartości 500 złotych na zakupy w sklepie Home&You w Centrum Handlowym Tulipan. Poza nagrodą główną zostaną rozlosowane dwie karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego Tulipan o wartości 500 złotych każda.

Z okazji urodzin przez cały czas trwania loterii będzie można wygrać nagrody natychmiastowe - bidony, eko torby, breloki, pojemniki śniadaniowe. 1400 upominków ukrywa się pod zdrapką na kuponie, który otrzymują klienci, rejestrując paragony w Punkcie Obsługi Loterii.

„Z tak wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów nadzwyczajną nagrodę - nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Urodzinowa loteria jest formą podziękowania za to, że klienci wybierają właśnie nasze Centrum jako miejsce swoich zakupów” - mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Partnerzy akcji:
Profit Development, Komfort, Home&You.

Więcej informacji na www.chtulipan.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe Tulipan

Centrum Handlowe Tulipan

al. Piłsudskiego 94
92-202 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus