Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-29 12:49:51

Konkurs „Opowieść z Biblioteką w tle”

2017-06-3008:00 — 2017-10-16 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi,, Łódź

W konkursie może wziąć udział każdy kto chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami związanymi z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Może ktoś spotkał tutaj swoją „drugą połówkę”, nawiązał ciekawą znajo

Cena biletu: Wstęp wolny!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Opowieść z Biblioteką w tle”, który organizowany jest w 100-lecie Biblioteki.

W konkursie może wziąć udział każdy kto chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami związanymi z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Może ktoś spotkał tutaj swoją „drugą połówkę”, nawiązał ciekawą znajomość, przeczytał niezwykłą historię, przeżył przygodę, miłą lub zabawną chwilę…

Najciekawsze wspomnienia nagrodzimy!

Forma i długość tekstu są dowolne. Może to być wiersz, proza, rapowanka… Wybór należy do wspominającego.

Konkurs trwa do 16 października 2017 r.

Szczegóły w regulaminie. Regulamin i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie WBP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi.

Obchody Jubileuszu 100-lecia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi objęte są Patronatem Honorowym Piotra Glińskiego, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Patronatem Honorowym Witolda Stępnia, Marszałka Województwa Łódzkiego.
Patronat medialny nad obchodami jubileuszu 100-lecia WBP w Łodzi objęli: Dziennik Łódzki, Radio Łódź, TVP Łódź.

Miejsce wydarzenia

Logo: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi,

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi,

Gdańska 100/102
90-001 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus