Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-26 13:52:07

Wakacyjne atrakcje w Porcie Łódź

2017-06-2611:00 — 2017-08-31 Port Łódź, Łódź

Na tegoroczne lato Port Łódź przygotował dla odwiedzających Centrum Klientów i ich pociech mnóstwo atrakcji. Na Patio pojawiła się strefa relaksu oraz strefa zabaw dla dzieci, z których można korzystać bezpłatnie przez całe lato.

Cena biletu: brak informacji

Przez całe lato Port Łódź zaprasza do odpoczynku na Patio Centrum, gdzie do dyspozycji Klientów przygotowane zostały leżaki, hamaki oraz kosze plażowe. W strefie zabaw, z myślą o najmłodszych, pojawiła się wielka piaskownica, a obok niej uwielbiany przez maluchy dmuchaniec, na którym można bawić się przez całe lato bezpłatnie.
Dodatkowo w każdy weekend w godzinach 12:00 – 20:00, na Patio zostaną zorganizowane inne tematyczne zabawy. W pierwszą sobotę i niedzielę lipca, Port Łódź zaprasza na wodne atrakcje. Animatorzy przygotowali dla dzieci wodne eksperymenty, zagadki i konkursy, a dla fanów wędkowania – basen z rybkami.
Wyjątkowa niespodzianka czeka w Porcie Łódź na miłośników jazdy na wrotkach. Do Centrum zawitała dobrze znana wrotkarnia „KołoWrotki” z ulicy Piotrkowskiej 217. Wrotki będzie można wypożyczyć na Patio Centrum bezpłatnie w każdy weekend w godzinach 12:00 – 20:00. Wspólna jazda na wrotkach z pewnością stanie się okazją do pięknych wspomnień z dzieciństwa, a w najmłodszych pozwoli zaszczepić pasję do tego retro sportu.

Patio zlokalizowane jest w samym sercu Portu Łódź, jest to nowatorska przestrzeń o powierzchni 7 000 m² ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci. Podobnie jak na miejskim skwerze można tu odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, czy też aktywnie spędzić czas z dziećmi.

Miejsce wydarzenia

Logo: Port Łódź

Port Łódź

ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus