Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-13 14:33:35

Wyścigi i Dzień Ojca w Porcie Łódź Junior

2017-06-1710:00 — 2017-06-25 Port Łódź, Łódź

W nadchodzących tygodniach najmłodsi będą mieli okazję ciekawie i kreatywnie spędzić czas w Procie Łódź. Animatorzy sali zabaw zabiorą maluchy w świat Formuły 1, pomogą także najmłodszym przygotować upominki z okazji Dnia Ojca. Zaplanowane atrakcje dla

Cena biletu: Wstęp wolny!

W nadchodzących tygodniach najmłodsi będą mieli okazję ciekawie
i kreatywnie spędzić czas w Procie Łódź. Animatorzy sali zabaw zabiorą maluchy w świat Formuły 1, pomogą także najmłodszym przygotować upominki z okazji Dnia Ojca. Zaplanowane atrakcje dla dzieci są bezpłatne.
FRAJDA NA CZTERECH KÓŁKACH
W tym tygodniu (z wyjątkiem przypadającego na 15 czerwca Święta Bożego Ciała), Port Łódź Junior zamieni się w tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Mali miłośnicy szybkiej jazdy poznają świat Formuły 1 i będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą wyścigówki. Za każdym kierowcą stoi jego ekipa techniczna. By dołączyć do zespołu i sprawdzić się jako konstruktor bolidu Formuły 1 wymagane będą zapał, dobry humor i chęć świetnej zabawy.
ŚWIĘTO TATY
Najlepsze prezenty to te zrobione własnoręcznie, szczególnie jeśli wkładamy w nie serce. Każdy tata, z okazji swojego święta, z pewnością ucieszy się z takiego osobistego podarunku, wykonanego przez jego pociechę. Prezent dla tatusiów, z pomocą animatorów, maluchy będą mogły przygotować własnoręcznie w Porcie Łódź Junior od 19 do 25 czerwca. Takie niespodzianki na pewno sprawią, że każdy tata poczuje się jak prawdziwy superbohater swojego dziecka.


Wszystkie atrakcje przygotowane z myślą o maluchach w Porcie Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach pon.-pt.: 12:00-20:00, sb.-nd.: 10:00-20:00.

Miejsce wydarzenia

Logo: Port Łódź

Port Łódź

ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus