Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-07 17:46:20

Stare i nowe gry podwórkowe w Porcie Łódź

2017-06-05 — 2017-06-25 Port Łódź, Łódź

Gra w kapsle, kółko i krzyżyk, czy choćby nawet popularne klasy i ciuciubabka - dziś większość dzieci zna te zabawy tylko z opowieści rodziców lub starszego rodzeństwa. Port Łódź Junior postanowił ocalić je od zapomnienia. W najbliższy weekend w Centrum n

Cena biletu: Wstęp wolny!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadchodzą ciepłe dni, podczas których można swobodnie bawić się na podwórku. Klasyczne zabawy z pewnością umilą ten czas. Aby poznać zasady zarówno tych nowych, jak i starszych gier podwórkowych wystarczy w najbliższy weekend wybrać się do Portu Łódź Junior, który zaprasza każdego małego zawodnika do wspólnej zabawy.

Maluchy, wspólnie z animatorami przeniosą się w świat, który z dzieciństwa pamiętają ich rodzice. Będzie np. okazja zagrania w kapsle. Dla lubiących łamigłówki przygotowano kółko i krzyżyk. Z pozoru proste zadanie wcale nie okazuje się takie łatwe, jak na początku mogło się wydawać. Czy któremuś z graczy uda się ułożyć trzy jednakowe symbole w jednej linii? Aktywne maluchy zagrają z kolei w kultowe klasy i ciuciubabkę - wesołe zabawy rozwijające zręczność oraz koordynację.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla najmłodszych są bezpłatne. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach pon.-pt.: 12:00-20:00, sb.-nd.: 10:00-20:00.

Miejsce wydarzenia

Logo: Port Łódź

Port Łódź

ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus