Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-05 11:21:48

Z głową w chmurach. Park linowy oraz otwarcie tarasu w Sukcesji

2017-05-12 — 2017-06-04 Galeria Sukcesja, Łódź

Początek maja, coraz dłuższe dni oraz wyższe temperatury na zewnątrz. Słoneczna pogoda dodaje energii, przypomina...

Cena biletu: brak informacji

Początek maja, coraz dłuższe dni oraz wyższe temperatury na zewnątrz. Słoneczna pogoda dodaje energii, przypomina o zbliżających się wakacjach oraz nastraja do spędzania czasu aktywnie. Przypomina też o noworocznych postanowieniach – w tym regularnym uprawianiu sportu oraz budowaniu doskonałej formy fizycznej. Dlatego w Sukcesji ten miesiąc upłynie pod znakiem sportu. W najbliższą sobotę, 6 maja, otwarty zostanie taras zlokalizowany na dachu Centrum. Tego dnia klub Fit Fabric zainauguruje sezon ćwiczeń na świeżym powietrzu cyklem zajęć tanecznych. Niecały tydzień później, 12 maja, na terenie Sukcesji otwarty zostanie park linowy oraz ścianka wspinaczkowa, z których przez cały maj będą mogli skorzystać miłośnicy sportu i mocnych wrażeń.

Sukcesja ogłasza maj miesiącem sportu. W sobotę, 6 maja klub Fit Fabric otworzy taras zlokalizowany na dachu obiektu, na którym regularnie odbywać się będą zajęcia na świeżym powietrzu. Tym samym klub zainauguruje cykliczne akcje, których celem będzie m.in. praca nad kondycją fizyczną przed sezonem wakacyjnym, ale też doskonała zabawa oraz czerpanie radości z aktywnie spędzanego czasu. Tego dnia, od godziny 10:00 do godziny 15:00, odbędzie się cykl zajęć tanecznych poświęconych różnych stylom: od zumby po salsation.

Wszyscy wiemy, że sport to zdrowie. Podczas wysiłku fizycznego wydzielana jest endorfina, zwana też hormonem szczęścia. Jak zadbać o jej odpowiedni poziom? Sukcesja zna odpowiedź! W kolejnym tygodniu maja, wnętrze Centrum zamieni się w park rozrywki, który wzbudzi wiele emocji i podniesie adrenalinę. W jaki sposób? 12 maja, na terenie Sukcesji powstanie pierwszy w Polsce park linowy zlokalizowany w centrum handlowym. Śmiałkowie będą mieli do pokonania trasę o długości 47 metrów, na której będą czekać przeszkody m.in. tunele, kładki oraz most birmański. Obok trasy linowej stanie ścinka wspinaczkowa o wysokości 4 metrów, stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach sportowych wyzwań. Nad bezpieczeństwem śmiałków, którzy zdecydują się pokonać trasę parku linowego, czuwać będą profesjonalni instruktorzy, posiadający uprawnienia do obsługi tego typu obiektów. Na czas wspinaczki, każdy z uczestników wyposażony zostanie w sprzęt ochrony osobistej oraz będzie asekurowany na linie przez doświadczonego opiekuna.

Park linowy oraz ścianka wspinaczkowa będą czynne codziennie od 12 maja do 4 czerwca, od godziny 11:00 do 20:00. Do skorzystania z atrakcji uprawniają paragony na kwotę nie mniejszą niż 30 zł za zakupy zrealizowane w Sukcesji.

Miejsce wydarzenia

Logo: Galeria Sukcesja

Galeria Sukcesja

Aleja Politechniki 1
93-950 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus