Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-05 11:24:59

Kobieca strona Łodzi. Bezpłatne warsztaty w Sukcesji

2017-05-09 — 2017-05-18 Galeria Sukcesja, Łódź

Jak troszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych? O czym pamiętać, dbając o skuteczną profilaktykę? Jak...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Jak troszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych? O czym pamiętać, dbając o skuteczną profilaktykę? Jak doskonalić swoje umiejętności i realizować założone cele? Czy pełnowartościowa dieta może być zdrowa? Jak ubierać się zgodnie z trendami, żeby podkreślać walory swojej urody? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą sobie uczestniczki zajęć „Kobieca strona Łodzi”. Już w najbliższy wtorek, 9 maja w Sukcesji odbędzie się wykład inaugurujący cykl warsztatów dedykowanych właśnie kobietom, których tematyka będzie dotykała m.in. aspektów zdrowia, psychologii oraz samorozwoju.

Zajęcia w ramach cyklu „Kobieca strona Łodzi” będą składać się z dwóch bloków tematycznych. Co tydzień uczestniczki warsztatów w Sukcesji spotkają się dwukrotnie, w każdy wtorek i czwartek. 9 maja cykl spotkań zainauguruje wykład „Cytologia – Twoje zdrowie”, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Podczas wydarzenia specjaliści z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki opowiedzą o tym, jak ważne są regularne badania. Poruszony zostanie temat raka szyjki macicy. Uczestniczki dowiedzą się m.in. czym się objawia, oraz jak się przed nim chronić. Tego samego dnia, o godzinie 16:30 odbędzie się również spotkanie pt. „Shopping w Sukcesji, czyli babskie pogaduchy w języku angielskim”. Podczas wydarzenia wszystkie panie będą miały okazję szlifować komunikację w obcym języku w miłej i przyjaznej atmosferze.

Podczas kolejnego spotkania, w czwartek, 11 maja, uczestniczki warsztatów „Kobieca strona Łodzi” będą mogły zadbać o swoje wewnętrzne oraz zewnętrzne piękno. O godzinie 15:00 dietetyczka Magdalena Markowska, autorka wielu książek oraz opracowań dotyczących żywienia, opowie jak schudnąć wiosną i latem, jedząc nie tylko zdrowo, ale przede wszystkim smacznie. Oprócz teorii planowania oraz przygotowywania pełnowartościowych posiłków, panie będą miały okazję sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce. Podczas spotkania wspólnie przygotują pyszne koktajle, idealne na nadchodzący sezon. Następnie, o godzinie 16:30 kobiety uczestniczące w zajęciach zajmą się tematem mody. Wspólnie ze znaną łódzką stylistką, Stefanią Lazar będą przyglądały się trendom – zarówno aktualnym, jak i tym z przeszłości. Dlaczego się zmieniają? Kto je wyznacza? Czy warto się nimi kierować? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą sobie uczestniczki czwartkowego spotkania w Sukcesji.

We wtorek, 16 maja, o godzinie 15:00, odbędzie się drugie z cyklu spotkanie ze specjalistami z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Tym razem kobiety uczestniczące w zajęciach dowiedzą się, jak prawidłowo przeprowadzić samobadanie piersi. Nie zabraknie również dyskusji o czynnikach ryzyka, które mają wpływ na zachorowalność na ten typ raka, oraz o metodach efektywnego procesu rekonwalescencji po przebytym leczeniu. Tego dnia, o godzinie 16:30, odbędzie się też kolejne lingwistyczne spotkanie, tym razem pod hasłem „Understanding calories”.

W trzecim tygodniu maja czwartkowe warsztaty będą skoncentrowane na samorozwoju. 18 maja, o godzinie 15:00, odbędzie się spotkanie z coachem. O wyznaczaniu celów życiowych oraz sposobie ich realizacji opowie trener Agnieszka Piasecka. Specjalistka podpowie, jak pokierować swoim życiem, aby skutecznie planować swoje działania i motywować się do spełniania przyjętych założeń. Tego dnia nie zabraknie też warsztatów dla pań, które zainteresowane są tajnikami skutecznych wystąpień publicznych. W jaki sposób najlepiej zaprezentować się światu? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć sobie uczestniczki zajęć „PR dla kobiet. Sztuka komunikacji we współczesnym świecie”, które odbędą się o 16:30. Spotkanie poprowadzi dziennikarka, Beata Sakowska.

W zajęciach w ramach cyklu „Kobieca strona Łodzi” mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane kobiety. Mamy, chcące wziąć udział w wydarzeniach, będą mogły skorzystać z bezpłatnej opieki profesjonalnej niani, która zaopiekuje się maluchami w czasie trwania zajęć. Aby dołączyć do grupy warsztatowej „Kobieca strona Łodzi”, należy najpóźniej dwa dni przed każdym warsztatem dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: warsztaty@lamagnecja.pl lub telefonicznie, pod numerem: 536 018 400. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Miejsce wydarzenia

Logo: Galeria Sukcesja

Galeria Sukcesja

Aleja Politechniki 1
93-950 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus