Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-02-08 10:45:26

My się zimy nie boimy czyli zabawy w Porcie Łódź

2017-02-08 — 2017-02-28 Port Łódź, Łódź

W co się bawić w lutym, gdy za oknem śnieg i mróz? A może by tak zrobić karmnik dla ptaków, zbudować zamek z klocków lub wziąć udział w serduszkowej bitwie… Właśnie takie atrakcje dla dzieci przygotował Port Łódź.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Port Łódź pamięta o swoich najmłodszych odwiedzających, dlatego każdego miesiąca organizuje gry i zabawy specjalnie dla nich. Także w lutym, sala zabaw Port Łódź Junior zmieni się w przestrzeń dziecięcej radości i beztroski, w której nikt nie będzie się nudził.

Do 12 lutego, mali miłośnicy przyrody mogą wziąć udział w warsztatach „Zbuduj z nami karmnik”, w trakcie których dowiedzą się, jakie ptaki zostają w Polsce na zimę i jak można im pomóc. Będą mogli zmierzyć się w pełnym szalonych konkurencji ptasim teleturnieju, a także zbudować kolorowy karmnik do umieszczenia na balkonie, parapecie lub w ogródku.

Od 13 lutego do 19 lutego będzie trwało „walentynkowe szaleństwo”. Port Łódź Junior zmieni się w serduszkowe pole bitwy. Uczestnicy zabawy poszukają również Stworka Amorka, wezmą udział w konkursach z nagrodami, a także stworzą walentynkowe prezenty dla najbliższych.

Od 20 – 28 lutego odbędzie się „Super zabawa z klockami Mega Blocks”. Dzieci będą mogły zmienić się w małych budowniczych, którzy wzniosą baśniowe zamki i fortece. Wszystkie księżniczki i rycerze będą mogli wziąć udział w konkursie na najwspanialszą budowlę, a także sprawdzić z ilu klocków dadzą radę zbudować wieżę.

Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny. Port Łódź Junior to sala zabaw przeznaczona dla dzieci odwiedzających centrum w wieku od 3 do 10 lat. Jest czynna w następujących dniach i godzinach: pon.-pt.: 12:00-20:00 i sb.-nd.: 10:00-20:00.

Miejsce wydarzenia

Logo: Port Łódź

Port Łódź

ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus